Om oss

– Vi städar rent och putsar blankt!

Vi är

Rent Hus

Rent Hus Sverige AB är ett komplett städbolag som erbjuder förstklassig service och kvalité inom alla typer av städning, golvvård och fönsterputs – men vi gör mer än så!

Mot företag omfattar våra tjänster allt mellan enklare kontorsstädningar till avancerad klotterborttagning och sanering i högriskmiljöer.

För privatpersoner erbjuder vi trygghet, service och skräddarsydda tjänster inom hela begreppet ”hushållsnära tjänster” som förenklar människors vardag.

Affärsidé

  • Att vara det självklara valet inom lokalvård både för anställda och kunder
  • Att vara det mest prisvärda lokalvårdsföretaget
  • Att alltid leverera utlovad kvalité

Kontakta oss så berättar vi mer!

kennet

Kennet Tioukalias

Ägare

folke

Folke Nordin

VD/Sälj/Fönsterputs

070-955 33 88
folke@renthus.se

1504875568_camilla

Camilla Tioukalias

Styrelseordförande / Personalansvarig

0340-62 42 62
camilla@renthus.se

mona-b

Mona Brorsson

Varberg / Falkenberg
Arbetsledare Varberg / Falkenberg

0340-62 42 62
mona.brorsson@renthus.se

mona-h

Mona Håkansson

Göteborg/Kungsbacka
Arbetsledare Göteborg / Kungsbacka

031-760 13 90
mona.h@renthus.se

katarina

Katarina Heimdahl

Halmstad / Båstad
Arbetsledare Halmstad / Båstad

035-710 19 80
katarina@renthus.se

marianna

Marianna Nilsson

Kundansvarig / Avtal

0340-62 42 62
marianna@renthus.se

jessica

Jessica Lärnhem

Göteborg/Kungsbacka
Arbetsledare Göteborg / Kungsbacka

031-760 13 90
mona.h@renthus.se

katarina

Katarina Heimdahl

Administration / Ekonomi

0340-62 42 62
info@renthus.se

eleonore

Eleonore Åsander