Om oss

– Vi städar rent och putsar blankt!

Vi är

Rent Hus

Rent Hus är ett komplett städbolag som erbjuder förstklassig service och kvalité inom alla typer av städning, golvvård och fönsterputs – men vi gör mer än så!

För privatpersoner erbjuder vi trygghet, service och skräddarsydda tjänster inom hela begreppet ”hushållsnära tjänster” som förenklar människors vardag.

Affärsidé

  • Att vara det självklara valet inom lokalvård både för anställda och kunder
  • Att vara det mest prisvärda lokalvårdsföretaget
  • Att alltid leverera utlovad kvalité

Kontakta oss så berättar vi mer!

Kennet Tioukalias

Ägare

Camilla Tioukalias

Personalansvarig

0340-62 42 62
camilla@renthus.se

Folke Nordin

Drift- / Säljansvarig 

0709-55 33 88
folke@renthus.se

Mona Brorsson

Arbetsledare Varberg / Falkenberg

0340-62 42 62
mona.brorsson@renthus.se

Mona Håkansson

Arbetsledare Göteborg / Kungsbacka

031-760 13 90
mona.h@renthus.se

Sara Heimdahl

Arbetsledare Halmstad / Båstad

035-710 19 80
sara@renthus.se

David Silverhamn

Arbetsledare Fönsterputs / Sälj

0340-62 42 62
david@renthus.se

Jessica Lärnhem

Administration / Ekonomi

0340-62 42 62
info@renthus.se

Eleonore Åsander

Marianna Nilsson

Kundansvarig / Avtal

0709-55 33 55
marianna@renthus.se