Om oss

– Vi städar rent och putsar blankt!

Vi är

Rent Hus

Rent Hus Sverige AB är ett komplett städbolag som erbjuder förstklassig service och kvalité inom alla typer av städning, golvvård och fönsterputs – men vi gör mer än så!

För privatpersoner erbjuder vi trygghet, service och skräddarsydda tjänster inom hela begreppet ”hushållsnära tjänster” som förenklar människors vardag.

Affärsidé

  • Att vara det självklara valet inom lokalvård både för anställda och kunder
  • Att vara det mest prisvärda lokalvårdsföretaget
  • Att alltid leverera utlovad kvalité

Kontakta oss så berättar vi mer!

kennet

Kennet Tioukalias

Ägare

Camilla Tioukalias

Styrelseordförande / Personalansvarig

0340-62 42 62
camilla@renthus.se

folke

Folke Nordin

mona-b

Mona Brorsson

Arbetsledare Varberg / Falkenberg

0340-62 42 62
mona.brorsson@renthus.se

mona-h

Mona Håkansson

Arbetsledare Göteborg / Kungsbacka

031-760 13 90
mona.h@renthus.se

katarina

Katarina Heimdahl

Arbetsledare Halmstad / Båstad

035-710 19 80
katarina@renthus.se

david

David Silverhamn

Arbetsledare Fönsterputs / Sälj

0340-62 42 62
david@renthus.se

jessica

Jessica Lärnhem

Administration / Ekonomi

0340-62 42 62
info@renthus.se

marianna

Marianna Nilsson

Kundansvarig / Avtal

0340-62 42 62
marianna@renthus.se

eleonore

Eleonore Åsander