Rent Hus
  • Hem
  • Tjänster
    • Kontorsstädning
    • Byggstädning
    • Fönsterputs
    • Flyttstädning
    • Hemstäd
    • Golvvård
    • Betongslipning
  • Referenser
  • Om oss
    • Om oss
    • Nyheter
    • Kunskapsbank
    • Historia
    • Verksamhetspolicy
    • Jobba på Rent Hus
    • Kundservice
  • Kontakt
Välj en sida
Kattegattgymnasiet i Halmstad Rent Hus står för byggstädning betongslipning och golvbehandling

Kattegattgymnasiet i Halmstad Rent Hus står för byggstädning betongslipning och golvbehandling

mar 17, 2021

Kattegattgymnasiet är Halmstads största gymnasieskola och huserar flertalet teoretiska och praktiska program. Gymnasiet ersätter det tidigare Kattegattgymnasiet byggt på 60, 70 och 80-talet. Under hela byggprojektet har vi hjälpt till med byggstädning, betongslipning...
Nästa Inlägg »

Senaste inläggen

  • Trygghet och kvalitet – hemma och på jobbet
  • Semestern går mot sitt slut – ge dig själv en lugnare höst med hemstädning
  • Nu är det vår och solen lyser – dags att städa rent!
  • Vi söker personal – timvikarie / sommarvikarie till Varberg & Halmstad
  • Rent Hus 30 år – jubileumsfest!

Senaste kommentarer

    Rent Hus Logotyp

    Kontaktuppgifter

    Rent Hus
    Härdgatan 17
    432 32 Varberg
    Sverige

    0340-62 42 62
    info@renthus.se

    Integritetspolicy

    Meny

    Kontorsstädning

    Fönsterputs

    Byggstädning

    Hemstädning

    Flyttstädning

    Kunskapsbank

    Vi gör vad vi heter: Rent Hus

    Städfirma med kontor i Varberg och Halmstad – Städning som du vill ha den.

    Vi har gjort Rent Hus i 30 år!

    Webbyrå AdCrea
    Hantera samtycke
    För att ge en bra upplevelse använder vi teknik som cookies för att lagra och/eller komma åt enhetsinformation. När du samtycker till dessa tekniker kan vi behandla data som surfbeteende eller unika ID:n på denna webbplats. Om du inte samtycker eller om du återkallar ditt samtycke kan detta påverka vissa funktioner negativt.
    Funktionell Alltid aktiv
    Den tekniska lagringen eller åtkomsten är absolut nödvändig för det legitima syftet att möjliggöra användningen av en specifik tjänst som uttryckligen begärts av abonnenten eller användaren, eller för det enda syftet att utföra överföring av en kommunikation över ett elektroniskt kommunikationsnät.
    Alternativ
    Den tekniska lagringen eller åtkomsten är nödvändig för det legitima syftet att lagra inställningar som inte efterfrågas av abonnenten eller användaren.
    Statistik
    Den tekniska lagringen eller åtkomsten som används uteslutande för statistiska ändamål. Den tekniska lagringen eller åtkomsten som används uteslutande för anonyma statistiska ändamål. Utan en stämningsansökan, frivillig efterlevnad från din Internetleverantörs sida, eller ytterligare register från en tredje part, kan information som lagras eller hämtas endast för detta ändamål vanligtvis inte användas för att identifiera dig.
    Marknadsföring
    Den tekniska lagringen eller åtkomsten krävs för att skapa användarprofiler för att skicka reklam, eller för att spåra användaren på en webbplats eller över flera webbplatser för liknande marknadsföringsändamål.
    • Hantera alternativ
    • Hantera tjänster
    • Hantera {vendor_count}-leverantörer
    • Läs mer om dessa syften
    Visa preferenser
    • {title}
    • {title}
    • {title}